Prodej stavebního pozemku pro bydlení, 955 m² - Ostřešany, Ev.č.: 00236

Popis

Dobrý den,

rád bych vám nabídl ke koupi stavební pozemek (955 m²) určený k výstavbě rodinného domu v Ostřešanech-Ostřešánky.

Ostřešany jsou obec, kde žije přibližně 1 000 obyvatel a najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat. Je tu první stupeň základní školy, mateřská škola, obecní úřad, zdravotnické zařízení, restaurace, obchod se smíšeným zbožím, fotbalové hřiště. Dále je tu poměrně slušná dopravní obslužnost zajišťovaná městskou hromadnou dopravou, která má za následek, že se do Ostřešan stěhuje čím dál více obyvatel, a obec se tak rozrůstá.

Pro trávení volného času jsou vhodné cyklistické výlety do okolí nebo se můžete jen tak projít kolem rybníku "Kačák" a pro děti se tu například pořádá stezka odvahy, rybolov, a každoroční posvícení.

Obec je pro realizaci dalších projektů. V plánu je například vybudování dalších cyklostezek a chodníků, které mají vést i kolem předmětných pozemků, a dále se bude realizovat výstavba multifunkčního sportovního hřiště.

Pozemek se nachází mezi Ostřešany a Tuněchody, takříkajíc v "Ostřešánkách", kde obec podporuje novou výstavbu rodinných domů. Až na kanalizaci, kterou již obec projektuje, jsou všechny sítě na hranici pozemku.

Pokud se chcete o výjimečnosti tohoto místa přesvědčit sami, tak mi zavolejte a domluvte si se mnou prohlídku. Budu se na vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista

Petr Ivanko

Kontaktujte makléře

Petr Ivanko

+420 777 221 027

[email protected]

prodánovčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOstřešany
OkresPardubice
Plocha pozemku955 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Septik

Soubory ke stažení