Prodej pozemku pro bydlení, 2 365 m² - Heřmanův Městec, Ev.č.: 01371

Popis

Vážení investoři, představujeme Vám jedinečnou příležitost k investici do stavebního pozemku s obrovským potenciálem v rozvíjející se lokalitě Heřmanův Městec. Projekt Čechovy Zahrádky již učinil zásadní kroky k přípravě tohoto místa, včetně demolice rodinného domu na hranici pozemku a schválení studie na výstavbu 13 rodinných domů.

Heřmanův Městec dlouhodobě trpí nedostatkem nového bydlení, ať už se jedná o rodinné domy či větší bytové jednotky. Tento projekt má potenciál pokrýt oba typy poptávky, což zajišťuje skvělou návratnost investice.

Výstavbu domů lze realizovat jak v tradiční cihlové konstrukci, tak v moderní dřevostavbě, což nabízí flexibilitu a možnost přizpůsobení se aktuálním trendům na trhu.

Nabízíme možnost převzetí společnosti ČECHOVY ZAHRÁDKY s.r.o. a pokračování v další fázi budování rodinných domů. Současný investor je otevřený debatě o případné spolupráci a podílení se na vzájemném postupu. Finanční prostředky mohou být vyplaceny majiteli pozemku až na konci realizace, což poskytuje investorům flexibilitu a jistotu v průběhu projektu.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle uvedeném níže. Budu se těšit na setkání s vámi, V. Turačok.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

10 600 000 Kčcena k jednání
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJiráskova 10, Heřmanův Městec
OkresChrudim
Plocha pozemku2.365 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Počet objektů13
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina120V, 230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení