Prodej stavebního pozemku 10.705 m² | Poběžovice u Přelouče, Ev.č.: 01324

Popis

Dobrý den,

nabízíme k prodeji stavební pozemek obklopený přírodou, ideální pro výstavbu vašeho vlastního domova v klidném a idylickém prostředí.

Pozemek se nachází v nádherné přírodní lokalitě v Poběžovicích u Přelouče, daleko od rušného městského života, ale zároveň s dostatečnou dostupností k veškerým potřebným službám v nedaleké Přelouči.

Celý pozemek má velkorysou výměru 10.705 m² a je mírně svažitý.

Voda a elektřina je přístupná z hranice pozemku.K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta, která vede po obvodu dvou stran pozemku.

Pozemek je vhodný pro výstavbu jednoho rodinného domu s velkorysou zahradou, nebo pro výstavbu více samostatných domů. Nabízí se zde krásný výhled na okolní krajinu a klidné prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Poběžovice u Přelouče jsou malá obec a veškerou základní vybavenost najdete ve 2 km vzdálených Lipolticích: mateřskou a základní školu, poštu i potraviny. Supermarket, lékaře, restaurace a mnoho dalšího pak v 5 km vzdálené Přelouči.
Okolí obce nabízí krásnou přírodu ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. V nedaleké vzdálenosti se nachází zámek Choltice a přírodní rezervace Bohdanečský rybník.

Pokud máte zájem o vlastní kousek přírody a plánujete stavbu vlastního domova, neváhejte mě kontaktovat pro domluvení prohlídky. Tento stavební pozemek může být začátkem vašich snů o životě v harmonii s klidem a přírodou.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

Petr Ivanko s.r.o.

Kontaktujte makléře

Petr Ivanko s.r.o.

+420 777 221 027

[email protected]

7 990 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPoběžovice u Přelouče
OkresPardubice
Plocha pozemku10.705 m²
ZástavbaVenkovská
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt

Soubory ke stažení