Prodej stavebního pozemku pro bydlení - možnost výstavby dvojdomku 1080 m² - Sezemice, Ev.č.: 01127

Popis

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi pozemek, který je určen k výstavbě vašeho vysněného rodinného domu, nebo dokonce i dvojdomku. Pozemek se nachází přímo v srdci Sezemic, ale právě díky jeho poloze přitom dostatečně daleko od ruchu komunikace.

Pozemek je o celkové výměře 1080 m², je v ideální rovině a má obdélníkový tvar. Veškeré přípojky jako je plyn, městská voda, cetin, kanalizace jsou umístěny přímo na hranici pozemku. O elektrickou přípojku bylo již požádáno a čeká se na její připojení, kromě toho je připravena i situace a potřebné souhlasy na sjezdovou cestu společně s další dokumentací, kterou vám představím při osobní prohlídce.

Jedná se o soubor těchto pozemků:
Parcely č. 437/1a 437/4 mají sloužit k výstavbě jednoho rodinného domu či dvojdomku.
Na pozemku p.č. 437/6 se počítá s umístěním elektrického rozvaděče a mohl by v budoucnu sloužit jako prostor pro popelnice.
Pozemky p.č. 437/5 a 2153 mají sloužit jako sjezdová cesta, dále pak pozemek p.č. 2152 třeba jako doplňkové parkování pro návštěvy.

Jedná se o skvělé místo, které je potřeba vidět a Sezemice, tak ty si zamilujete taky.

Město Sezemice leží při řece Loučné zhruba 6 km od Pardubic a 21 km od Hradce Králové. Velkou výhodou je skvělá občanská vybavenost lékaři, pošta, obchody, restaurace, veterinář, škola, školka, kadeřnictví… Pokud jste milovníci cyklistiky, tak je tu cyklostezka, která vede až do centra města Pardubic, nebo naopak do přírody pod Kunětickou horu. Město má také workoutové hřiště, skatepark, petanquové hřiště, dětské hřiště i park.

Dopravní dostupnost je tu skvělá, jezdí sem MHD i dálkový autobus ve směru Pardubice - Holice ve všední dny každou půl hodinu. Brzy se bude realizovat obchvat, díky kterému se výrazně zmenší doprava ve městě.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista

Petr Ivanko

Kontaktujte makléře

Petr Ivanko

+420 777 221 027

[email protected]

5 300 000 Kčvčetně poplatků, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMasarykova 109, Sezemice
OkresPardubice
Plocha pozemku1.080 m²
ZástavbaObytná
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus