Nabízíme k prodeji útulný a moderně řešený rodinný dům typu bungalov o dispozici 4+kk a celkové užitné ploše 90 m². Nachází se v oblíbené a klidné obci Černá u Bohdanče, na adrese č.p. 270 v krásné lokalitě obklopené přírodou a přitom v pohodlné dojezdové vzdálenosti do Lázní Bohdaneč a Pardubic.
K domu náleží zahrada o výměře 495 m², která nabízí příjemné zázemí pro relaxaci. Součástí pozemku je zahradní domek, pískoviště pro děti a dostatek prostoru pro zahradničení, posezení s přáteli nebo jiné venkovní aktivity. Z obývacího pokoje je přímý vstup na částečně krytou terasu o výměře 10 m², která navazuje na zahradu.
Dům byl kolaudován v roce 2020 a je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci. Jedná se o moderní a energeticky úspornou stavbu – energetický štítek je v kategorii C. Vytápění je řešeno elektrokotlem v kombinaci s krbem, teplou vodu zajišťuje bojler. Okna jsou plastová s dvojsklem a zateplení domu je provedeno minerální vatou.
Po vstupu do domu se nacházíme v zádveří o velikosti 3,4 m², které přechází do prostorné chodby o výměře 12,7 m². Z chodby je přístup do všech hlavních místností domu. Po levé straně se nachází první pokoj o velikosti 10,3 m², následuje koupelna s vanou i sprchovým koutem (6,3 m²) a dva další pokoje (14,4 m² a 10,5 m²). Naproti nim je situována samostatná toaleta (2 m²).
Dominantou domu je prosvětlený obývací pokoj propojený s moderní bílou kuchyní o celkové ploše 28,5 m². Kuchyň je doplněna praktickou spíží o velikosti 1,8 m². Tento otevřený prostor nabízí příjemnou atmosféru a je přímým centrem rodinného života.
Černá u Bohdanče je poklidná obec ležící severozápadně od Pardubic v malebném prostředí obklopeném bukovými lesy a rybníky. V obci žije přibližně 710 obyvatel, kteří oceňují klidné prostředí a blízkost přírody. Kompletní občanskou vybavenost naleznete ve 3 km vzdálených Lázních Bohdaneč nebo v Pardubicích, které jsou vzdáleny pouhých 8 km.
Tento dům představuje ideální volbu pro rodiny s dětmi, páry hledající klidné bydlení nebo každého, kdo touží po moderním domově s vlastním pozemkem v dojezdové vzdálenosti do města.
Neváhejte mě kontaktovat pro více informací, nebo domluvení prohlídky této krásné nemovitosti.
Budu se na vás těšit na prohlídce.
Martin Slavík | realitní makléř
7 490 000 Kčvčetně provize, včetně právního servisu | |
Kategorie | Rodinné domy |
Lokalita | Černá u Bohdanče 270, Černá u Bohdanče |
Okres | Pardubice |
Velikost | 4 pokoje |
Užitná plocha | 90 m² |
Plocha pozemku | 603 m² |
Zastavěná plocha | 108 m² |
Plocha zahrady | 495 m² |
Počet podlaží | 1 |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Budova | Dřevěná |
Typ domu | Přízemní |
Poloha objektu | Samostatný |
Umístění objektu | Klidná část obce |
Zástavba | Obytná |
Rok kolaudace | 2020 |
Zařízený | Částečně |
Parkování | Ano |
Terasa | ano (10 m²) |
Komunikace | Asfaltová |
Doprava | Silnice |
Voda | Dálkový vodovod |
Elektřina | 230V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topné těleso | Radiátory |
Zdroj topení | Elektrokotel, Krb |
Zdroj teplé vody | Bojler - elektro |