Prodej, Byty 3+1, 82 m² - Praha - Vinohrady, Ev.č.: 01187

Popis

Vítejte u jedinečné nabídky - byt, který vyniká nejen cenovou výhodností, ale také nabízí nespočetné možnosti pro váš nový domov. Byt má dispozici 3+1, o celkové podlahové ploše 82 m2, navíc je na společném prostoru vstup na balkon. Tento byt nabízí nejenom velkorysí bytný prostor, ale také obrovský potenciál pro vytvoření modernější dispozice.

Bytový dům, ve kterém se nachází tento byt, prošel významnými změnami, včetně instalace nového výtahu, který přináší pohodlnost a komfort. Kromě toho byly vyměněny také okna z ulice, což přispělo k lepší energetické účinnosti a estetickému vzhledu budovy.

Celý bytový komplex je pečlivě udržován a spravován, což zaručuje klidný a příjemný život ve vašem novém domově. Samotný byt je v dobrém stavu, avšak nabízí velký potenciál pro renovaci a úpravy. Zde můžete vytvořit zcela nový prostor, který bude plně odpovídat vašim představám o moderním a stylovém bydlení.

V okolí bytu máte přístup ke krásnému parku Folimanka, kde můžete trávit čas při procházkách nebo odpočinku na čerstvém vzduchu. Dopravní dostupnost je také skvělá, jelikož před domem se nachází tramvajová zastávka, kde je možné využít linky 11, 6, 1, 16, 22 a 25. Tato skvělá poloha umožňuje snadný přístup do centra města i okolních oblastí.

Pokud hledáte byt s potenciálem a představujete si vytvoření vlastního moderního prostoru, tato nabídka je pro vás jako stvořená. Kontaktujte mě pro více informací a prohlídku tohoto zajímavého bytu.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

7 870 000 KčStav členského podílu 1 321 385, -Kč (není podmíněno jeho doplacení)
KategorieByty 3+1
LokalitaBělehradská 1976/32, Praha - Vinohrady
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná82 m²
Podlaží umístění7. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Výtahano
Balkónano (1 m²)
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V