Prodej, Komerčního objektu o velikosti 659m² - Mikulovice, Ev.č.: 00817

Popis

Místo, které Vaši klienti nepřehlédnou s prestižními prostory, množstvím parkovacích míst, a to vše s možností dalšího rozšíření. I tak se dá popsat tento komerční objekt.

Rád bych Vám nabídl jedinečnou investiční příležitost. Mám tu možnost, představit Vám skvělé a lukrativní místo pro Vaše podnikání, které doposud sloužilo jako sídlo jedné z nejznámějších restaurací v Pardubicích a jejím okolí.

Nemovitost má široké možnosti využití – ubytovacího zařízení, kanceláří, obchodních prostor, zdravotnického zařízení, wellness a mnoho dalšího. Celý objekt má velikost více než 600 m2 a leží na vlastním pozemku o rozloze 2.223 m2. Objekt se nachází u hlavní silnice, propojující města Pardubice a Chrudim. Obě města jsou vzdálena 3 km. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu, bez nutnosti dalších investic.
Ve spodní části objektu se nachází tři salonky, jeden o velikosti 38 m2, druhý o velikosti 45 m2 a třetí se 100 m2. Dále přízemí objektu nabízí velmi prostornou kuchyň, technické místnosti, zázemí pro zaměstnance, několik skladů a toalety.

V patře objektu naleznete v současné době 8 ložnic s vlastním sociálním zařízením, kancelář a několik menších skladovacích místností. K objektu dále patří kryté venkovní posezení, několik menších garážových stání (využívaných jako sklady). Nemovitost je částečně podsklepena.

Díky tomu, že je pozemek obehnán vysokou zdí, tak nabízí svým uživatelům naprosté soukromí. Na pozemku se nachází větší množství parkovacích míst jak pro Vás, tak například i pro Vaše klienty. Při koupi této nemovitosti získáte i okrasnou zahradu se vzrostlými stromy. Zahrada je opatřena automatickým zavlažovacím systémem.

Objekt by mohl zajímat jednotlivce, firmy a společnosti, které hledají prostorné a lukrativní místo pro svoje podnikání, a chtějí něco víc, než jen obyčejnou kancelářskou budovu.

A pro ty, co Mikulovice neznají: Do centra Pardubic se dostanete přibližně za 5 minut jízdy autem a na Pardubické letiště za necelých 10minut. Pokud upřednostňujete raději hromadnou dopravu, tak přímo před nemovitostí se nachází zastávka MHD. Mikulovice jsou lukrativní a stále rozrůstající se lokalitou.

Jedná se o velmi zajímavý objekt s velkým potenciálem, který si zaslouží Vaši pozornost.

Rád Vás s touto nemovitostí seznámí osobně.

Bc. Zdeněk Alinč

Kontaktujte makléře

Bc. Zdeněk Alinč

+420 775 448 133

[email protected]

24 550 000 Kčvčetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieObchodní prostory
LokalitaMikulovice
OkresPardubice
Plocha užitná659 m²
Plocha pozemku2.223 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Bezbariérovýano
Míst k parkování25
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení