Prodej školky jehličnatých stromků s možností rekreace, 7 995 m² - Sezemice - Kladina, Ev.č.: 01101

Popis

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi pozemek, který dlouhodobě slouží jako školka jehličnatých stromků s každoročním prodejem na vánoce. Nachází se na konci obce Kladina směrem na Velké Koloděje, zhruba 2 km od Sezemic.

Pozemek je o celkové výměře 7 995 m². Je téměř rovinatý, celý oplocený a ihned na kraji je postaven modulární stan, který slouží jako stánek při prodeji stromků. Je tu ale také možnost rekreace, na pozemek můžete umístit mobilheim, nebo jinou stavbu - tuto možnost s vámi proberu při osobní prohlídce.

Jedná se o klidné místo, které je obklopené polem a Zadní Lodrankou. Je to tedy ideálním řešením pro ty, kteří hledají klidnou rekreaci v blízkosti města s možností zahradničení a nebo skvělá příležitost pro investici. Aktuálně je na pozemku přibližně 5 500 jehličnatých stromků (jedle, smrk stříbrný, borovice černá), které jsou určené k vánočnímu prodeji a každoroční obrat je přibližně 350 000 Kč.


Pokud Vás pozemek zaujal a chtěli byste se na něj přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na Vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

Petr Ivanko

Kontaktujte makléře

Petr Ivanko

+420 777 221 027

[email protected]

2 190 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieOstatní pozemky
LokalitaSezemice - Kladina
OkresPardubice
Plocha pozemku7.995 m²
ZástavbaVenkovská
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj

Soubory ke stažení