Prodej, Pozemky pro bydlení, 1837m² - Jarošov, Ev.č.: 01140

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout prostorný stavební pozemek v klidné obci Jarošov. Pozemek je strategicky umístěn v málo zastavěném středu obce, v těsné blízkosti autobusové zastávky. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, přípojka vody. Plyn je veden na druhé straně silnice a kanalizace v obci není. Pozemek je z většiny rovný, nachází se na něm pozůstatky předchozí budovy ve formě sklepu a hromady cihel.

Dle územního plánu spadá do kategorie bydlení Smíšené obytné venkovské. Dle stavebního úřadu, je při výstavbě domu potřeba zachovat ráz obce. Znamená to, že plánovaná chalupa či rodinný dům by měla mít sedlovou nebo polovalbovou střechu. Zastavěnost pozemku nesmí překročit 60 %.

I přes to že je Jarošov malá obec s téměř 200 obyvateli, disponuje mateřskou školou, multifunkčním hřištěm a malým obchůdkem umístěným v obecním úřadu. Hlavní občanská vybavenost je potom koncentrována v nedalekém městě Proseč kde se nachází: obchody, restaurace, kavárny, škola, školka, lékař i pošta. A pokud by Vám i toto bylo málo, v Litomyšli jste za 15 minut.

Pokud Vás pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na prohlídkách.

Michal Kalman

Kontaktujte makléře

Michal Kalman

+420 608 479 296

[email protected]

1 590 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJarošov
OkresSvitavy
Plocha pozemku1.837 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V

Soubory ke stažení