Pozemek vhodný pro výstavbu vily (1930 m²), Osnice – Jesenice, Ev.č.: 01068

Popis

Rád bych vám představil tento rovinatý stavební pozemek obdélníkového tvaru, vhodný pro výstavbu vašeho snového bydlení. Má již vybudované inženýrské sítě, na které se lze okamžitě napojit.

Majitele již uhradili příspěvek na vybudování infrastruktury, přímo k pozemku je tedy přivedená také gravitační kanalizace, což je velká výhoda pro budoucího majitele a je schválená kapacita pro napojení

Jedná se o unikátní stavební parcelu, především díky svému umístění. Přístup k parcele je z osvětlené asfaltové komunikace na konci slepé ulice. Parcely za tímto pozemkem nejsou určené k zástavbě, což vás zajistí dostatek soukromí a nebude narušovat váš budoucí výhled. Pozemek má navíc příjemnou jižní orientaci, a tak budoucího majitele čeká hezké prosluněné bydlení.

Stavební parcela se nachází dle ÚP v sekci BC-3 plochy čistě obytné v O.P. Průhonického parku. Regulace výstavy: výškové omezení je do 9,0 m – přízemí a obytné podkroví nebo 2NP. Rozsah zastavěných ploch max. do 30 % výměry pozemku, minimálně 70 % plochy pozemku bude použito pro zeleň. Přibližná šíře pozemku je 58m a hloubka 33,2m.

Pozemek najdete v městské části Praha – Osnice, nedaleko od zámeckého parku. Vhodný pro klienty, kteří touží po bydlení v klidné ulici, nedaleko od přírody a zároveň blízko centra Prahy.

Majitele jsou plátcem DPH a cena zahrnuje daň z přidané hodnoty ve výši 21%. Pokud jste plátcem DPH? Můžete následně uplatnit DPH u FÚ a tím finální cenu proměnit v zajímavější nákup.

Více informací Vám rád poskytnu po telefonu nebo se můžeme potkat přímo na pozemku.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

30 855 000 Kčvčetně DPH, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNarcisová, Jesenice
OkresPraha-západ
Plocha pozemku1.930 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina120V, 230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace