Pozemek vhodný pro výstavbu vily (1955 m²), Osnice – Jesenice, Ev.č.: 01069

Popis

S nákupem pozemku je možné využít odpočet DPH.

Stavební pozemek se nachází poblíž nádherného Průhonického zámku a parku a je ideální pro ty, kteří touží po klidném bydlení v blízkosti přírody. V okolí se nachází také Sunny International School - Základní škola a Gymnázium, mateřská škola Jesenice, Průhonické vodopády, golfový resort, několik cyklostezek a autobusová zastávka.

Jedná se o rovinatý stavební pozemek, který je snadno přístupný prostřednictvím asfaltové silnice a disponuje všemi potřebnými inženýrskými sítěmi, včetně gravitační kanalizace.

To však není vše. Zde můžete nechat vyniknout svého architekta a postavit krásnou, prostornou vilu, kde si budete moci užívat soukromí na konci slepé ulice s výhledem, který vás každý den nabíjí energií. Regulační omezení jsou minimální, což vám poskytuje maximální flexibilitu při plánování a konstrukci vašeho nového domova.

V rámci vizualizace je představen vzorový dům s dispozicí 5+kk a dvojgaráží. Užitná plocha domu činí 259 m2 a zastavěná plocha je 227 m2 včetně posilovny ve 2.NP a vstupu na prostornou terasu. Tento vzorový dům slouží jako inspirace a při případné realizaci vám můžeme domluvit schůzku se stavební firmou.

Při koupi tohoto pozemku, získáte nejen úžasné místo k životu, ale také skvělou investici do budoucna. A pokud hledáte více možností, mám pro vás hned vedle další pozemek obdobných rozměrů. Více informací vám rád poskytnu osobně.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

25 980 000 KčV ceně jsou zahrnuty veškeré dalších nákladu, právní servis a advokátní úschova peněz.
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNarcisová, Jesenice
OkresPraha-západ
Plocha pozemku1.955 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina120V, 230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace