Prodej stavebního pozemku 1135m² - Seč, Ev.č.: 01076

Popis

Hledáte stavební pozemek v rekreační oblasti s veškerou občanskou vybaveností? Pak pro Vás mám skvělou zprávu. Tento stavební pozemek se nachází nedaleko od Sečské přehrady a těsně u náměstí. V docházkové vzdálenosti najdete základní i mateřskou školu, autobusovou linku směr Pardubice, Chrudim, Heřmanuv Městec i Třemošnice, komplexní zdravotní služby MUDr. Jaroslava Svobody, několik venkovních hřišť a překrásnou přírodu. Pokud pracujete v Chrudimi, dojedete autem za 20 minut, do Pardubic za 25 minut. Navíc v okolí najdete několik skvělých restaurací a hotelů.

A to není všechno! Tady jsou tři základní důvody, proč byste měli zvážit koupi tohoto pozemeku.

1. Přístup na pozemek je z asfaltové osvětlené komunikace s již přivedenými inženýrskými sítěmi, což vám zajistí snadné napojení na elektřinu, vodu a kanalizaci, kdykoliv v průběhu stavby.

2. Velikost pozemku umožňuje stavbu podle vašich představ a vkusu, s minimálním omezením ze strany územního plánu. Takže si můžete postavit dům, jaký jste vždy chtěli.

3. Díky skvělé poloze v turisticky vyhledávané oblasti si na našem pozemku můžete také postavit Modulový dům 4+KK od 890 000Kč. A co je nejlepší? Následně ho pronajímat a těšit se z pasivního příjmu, nebo stavbu využívat pro vlastní rekreaci.

Více informací Vám rád poskytnu osobněji.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

1 820 000 KčV ceně jsou zahrnuty veškeré dalších nákladu, právní servis a advokátní úschova peněz.
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSeč
OkresChrudim
Plocha pozemku1.135 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
OchranaCHKO
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace