Prodej, Pozemky pro bydlení, 1333 m² - Vysočina - Rváčov, Ev.č.: 00848

Popis

Dobrý den,

nabízím k prodeji pozemek určený pro výstavbu rodinného domu ve Rváčově u Hlinska. Parcela má celkovou výměru 1333 m² a nachází se na klidném místě v těsném blízkosti lesů a přírody.

Na pozemku jsou zavedeny následující inženýrské sítě - plyn a elektřina. Je zde možnost napojení na obecní vodovod, a nebo řešit vodu vlastní studnou. Odpady se řeší čističkou odpadních vod, a nebo po konzultaci s úřady nepropustnou jímkou. Na základě územního plánu se pozemek nachází v zastavitelném území. Další možnosti výstavby a omezení probereme telefonicky případně na osobní schůzce. Výhodou koupi tohoto pozemku je ta, že není omezen výstavbou a kolaudací do určité doby. Pozemek tak můžeme mít i jako investici do budoucna a začít stavět kdy budete chtít. V obci je autobusová zastávka, multifukční hřiště s tenisovým kurtem a také fotbalové hřiště místního týmu SK Rváčov.

Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 4 kilometry vzdáleném Hlinsku, kde je také sjezdovka. Cesta do Chrudimi v běžném provozu trvá 25 minut, do Pardubic 35 minut. Rváčov je vesnička, která se nachází na Vysočině obklopená nádhernou přírodou a s řadou možností sportovního i kulturního vyžití. V okolí se nachází golfové hřiště (3 km), běžkařské trasy, sjezdovka (6 km), Veselý Kopec (4 km) a Peklo Čertovina (8 km).

Zařídíme vhodné financování nemovitosti na míru, dle vašich potřeb a požadavků. Porovnáme aktuální nabídky všech bank a vybereme to nejlepší možné řešení. Pokud vás pozemek zaujal a chtěli byste se dozvědět více informací, tak mi určitě zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

S pozdravem,

Martin Slavík | místní realitní makléř

Martin Slavík

Kontaktujte makléře

Martin Slavík

+420 604 505 514

[email protected]

1 950 000 Kčvčetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVysočina - Rváčov
OkresChrudim
Plocha pozemku1.333 m²
ZástavbaObytná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod

Soubory ke stažení