Prodej rodinné domy, 105 m² - Čankovice, Ev.č.: 01285

Popis

Představujeme vám přízemní novostavbu typu bungalov na okraji Obce, situovanou pouhých 17 minut jízdy autem od Pardubic, 8 minut od Chrudimi a 2 minuty od Hrochová Týnce. Dům bude připraven k nastěhování nejpozději v květnu roku 2024.

Tato novostavba s dispozičním uspořádáním 4+kk a celkovou podlahovou plochou 105 m² poskytuje ideální prostor pro bydlení až čtyřčlenné rodiny. Kromě toho nabízí terasu o velikosti 15 m² a dostatečný prostor pro parkování vozidel, a to vše na pozemku o rozloze 685 m².

Dům je vybaven stropní topnou fólií a podlahovou topnou rohoží, přičemž vše lze pohodlně regulovat pomocí pokojového termostatu. Součástí vybavení je také krb v obývacím pokoji, jehož konkrétní typ si můžete vybrat podle vlastních preferencí. Aktuální třída energetické náročnosti spadá do kategorie B.

Konstrukce budovy: Nosné obvodové stěny (o celkové tloušťce 383 mm) z panelů STEICO wall SW60. Vnitřní nosné příčky typu Fermacell 1HT11 s konstrukčními profily KVH 60/140 jsou opláštěny Fermacell FC. Okna jsou plastová s tepelně izolačním trojsklem. Vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, hladké, s matným prosklením, a protipožárním bezpečnostním kováním nerez (klika-koule + vložka), v černé barvě z exteriéru i interiéru.

Informace k financování tohoto domu:
Součástí tohoto projektu je smlouva o budoucí koupi. V případě vašeho zájmu budete hradit pouze rezervační částku. Kompletní kupní cena bude uhrazena až po samotné kolaudaci rodinného domu. Bližší informace vám rád poskytnu osobně.

Uvedená cena je včetně DPH a zahrnuje nákup pozemku a domu na klíč. Rád vám představím také katalog standardů. Pro bližší informace jsem vám k dispozici a budu se těšit na setkání. S úctou a pozdravem, Turačok V.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

6 270 000 KčV ceně jsou zahrnuty veškeré dalších nákladu, právní servis a advokátní úschova peněz., včetně DPH, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaČankovice
OkresChrudim
Velikost4 pokoje
Plocha užitná105 m²
Plocha pozemku685 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2024
B (76 kWh/m2 za rok)
Bezbariérovýano
Míst k parkování3
ParkováníAno
Terasaano (15 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Soubory ke stažení