Prodej rodinné domy, 299 m² - Krumvíř, Ev.č.: 01386

Popis

Tento důmyslně navržený dům z roku 1993 je stvořený pro velkou rodinu a nabízí celkovou užitnou plochu 299 m², která poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Dům je stále ve skvělé kondici a jeho energetická náročnost je třídy D, což zaručuje úspornost.

Dům je napojen na studnu s kvalitní vodou, což výrazně snižuje provozní náklady. Na střeše jsou instalovány solární panely pro ohřev teplé vody. Primární vytápění domu je zajištěno podlahovým vytápěním s teplovodním systémem, a navíc je k dispozici i lokální vytápění.

V přízemí domu naleznete obývací pokoj neboli ateliér o velikosti 40 m², z něhož vede schodiště do aktuální pracovny v podkroví, odkud je přístup na balkon. Dále je v přízemí kuchyň, která je vybavena špíží, oddělenou jídelnou se vstupem na druhý balkon, který dům nabízí. Po pravé straně na konci chodby se nacházejí dva samostatné pokoje, z nichž jeden sloužil jako dětský pokoj (o velikosti 23,6 m²) a druhý jako ložnice (o velikosti 15,7 m²), které jsou rozděleny šatní místností. V přízemí se také nachází samostatné WC a koupelna.

V suterénu domu je poté garáž, vinný sklípek, několik skladovacích místností, lisovna, technická místnost, WC, pracovna, prádelna a z této části domu je přímý vstup na zahradu.

Dům má také nevyužitý půdní prostor po pravé straně za zádveřím, kam vede samostatné schodiště.

Na pozemku naleznete hospodářskou stavbu, pergolu se zastřešením, venkovní gril a krásnou zahradu se vzrostlými ovocnými stromy. Je zde také dostatek místa pro zaparkování až šesti aut.

Pokud by vám tento pozemek připadal příliš velký, můžete snadno rozdělit zadní část parcely a následně ji prodat jako stavební pozemek.

Tato nemovitost je připravena k okamžitému nastěhování, neboť je kompletně zařízená. Nechte se okouzlit tímto skvělým domem, který nabízí veškerý komfort a pohodlí pro vaši rodinu.

V rámci inzerce jsme pro vás připravili také virtuální prohlídku této nemovitosti, kde si můžete celý dům projít detailněji i s popisem konkrétních částí domu. Pokud budete potřebovat bližší informace, stačí mi zavolat. Budu se těšit na setkání s vámi, V. Turačok.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

9 570 000 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaKrumvíř 259
OkresBřeclav
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná299 m²
Plocha pozemku1.408 m²
Plocha dílen19 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1993
D (144 kWh/m2 za rok)
ZařízenýAno
GarážAno
Počet garáží1
Balkónano (15 m²)
Sklepano (21 m²)
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina120V, 230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Soubory ke stažení