Prodej, Rodinné domy, 217 m² - Pardubice - Svítkov, Ev.č.: 01231

Popis

Tento speciální typ nemovitosti nejlépe vystihne slovní spojení "dva v jednom". Na pozemku o rozloze 945 m2 se nacházejí v současné chvíli dvě budovy, které nabízejí širokou paletu možností.

Hlavní dům působí z ulice nenápadně, avšak to pravé kouzlo se nachází jakmile překročíte jeho práh. Nabízí dispozici 6+KK s celkovou podlahovou plochou 217 m2 a byl navržen tak, aby poskytoval maximální soukromí pro každého člena rodiny.

V přízemí domu najdete prostornou obývací místnost s kuchyní o rozloze 44 m2, která vede přes HS portál na terasu a do zahrady. Dále zde naleznete koupelnu, šatnu, technickou místnost, pracovnu (která může být využita i jako posilovna), dva dětské pokoje a samostatné WC.

V horním patře domu najdete další pracovnu a ložnici, která má svůj vlastní vstup do koupelny, šatní místnost a ohromnou terasu o rozloze téměř 74 m2, kde si můžete užívat krásné chvíle a relaxaci.

Druhý z objektů je zahradní cihlový dům na konci pozemku o podlahové ploše 56 m2 a dispozici 2+KK. Tento dům je již připojen na kanalizaci, vodu a elektřinu, a zbývají pouze dokončovací práce, kde je přibližná investice na dokončení 370 000Kč. Po dokončení může posloužit jako plnohodnotné bydlení pro některého z členu vaši rodiny, nebo zde vytvoříte prostor, který může sloužit jako salon, klubovna nebo jej využijete k pronájmu.

Uvedená cena je za prodej aktuálního stavu nemovitosti, kde vám bude předána veškerá potřebná dokumentace včetně kontaktu na stavební firmu, která má aktuální rozpočet, který vám mohu zaslat a stavbu případně dokončí dle vašich představ.

Tato nabídka přináší jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto speciálního domova, který vám umožňuje spousty variability. Pro bližší informace či prohlídku mě prosím kontaktujte osobně, budu se těšit na setkání.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

9 370 000 KčV ceně jsou zahrnuty veškeré dalších nákladu, právní servis a advokátní úschova peněz.
KategorieRodinné domy
LokalitaU Bylanky 424, Pardubice - Svítkov
OkresPardubice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná217 m²
Plocha pozemku945 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2022
A (111 kWh/m2 za rok)
Balkónano (74 m²)
Terasaano (27 m²)
KomunikaceBetonová
DopravaSilnice, MHD
VodaMístní zdroj, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení