Prodej rodinného domu vhodného také k rekreaci -125m² - Tisovec - Vrbětice, Ev.č.: 01075

Popis

Nabízíme dům v k. ú. Tisovec, v obci Vrbětice, která se nachází nedaleko osady Ležáky, přibližně 20 km jižně od Chrudimi a 6 km severně od Hlinska. V obci Tisovec je základní občanská vybavenost: obecní úřad, knihovna, sportovní hřiště, smíšené zboží, pohostinství. V místní části Dřeveš pak čerpací stanice pohonných hmot, prodejna Jednoty a restaurace Myslivna. Koupání nabízí přírodní biotop v nedalekém Hlinsku, nebo lomy v blízkém okolí. Ski areál Hlinsko je vzdálený cca 11 km, Hluboká 15 km. Lokalita je ideální na běžky a na procházky či vyjížďky na koních (s ohledem na možnost jejich ustájení v hospodářské části objektu).

Dům najdete v klidné části obce, ze zahrady jsou kouzelné výhledy do přírody, ke kterým přispívá rovněž sousední pozemek s výběhem pro srny a velkým jezírkem.

Budova má z uličního pohledu několik vchodů, jeden je do obytného prostoru, kde je dispoziční uspořádání 2+1 s koupelnou, kuchyní a dlouhou vstupní chodbou. Na konci této vstupní chodby je též přístup do malého sklepního prostoru.

Další vchod je přes velké dřevěné vrata uprostřed budovy a dostanete se zde do stodoly, která je průchozí do zahrady. Po pravé straně je poté vchod do bývalého chléva, nově využívaného jako skladovací prostor o třech místnostech.

Vytápění obytného prostoru je aktuálně řešeno kamny na tuhá paliva. Voda je napojená na kopanou studnu s čerpadlem. Na hranici pozemku vede místní obecní zdroj vody ale na dům není napojený. Elektřina je v původním stavu.

Cena je přizpůsobená aktuálnímu stavu nemovitosti a dům by si určitě zasloužil částečnou rekonstrukci.

Na domě neváznou žádné závazky ani jiné právní omezení. Pokud sháníte místo pro rekreaci nebo jenom máte raději život poblíž přírody? V takovém případě je tento dům ideální variantu.

Pro bližší informace nebo prohlídku domu mě neváhejte kontaktovat.

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

2 290 000 Kčvčetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaTisovec - Vrbětice
OkresChrudim
Velikost2 pokoje
Plocha užitná125 m²
Plocha pozemku725 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Sklepano (6 m²)
VodaStudna
Elektřina230V
OdpadSeptik