Prodej, Komerční objekt, 1010 m² - Habry, Ev.č.: 00391

Popis

Prodej výrobních a skladovacích prostor na náměstí v Habrech, okres Havlíčkův Brod. V přízemí se nachází 2 haly (380 m2), které na sebe vzájemně navazují, mají samostatné vstupy a nájezdovou rampu. Součástí jedné z hal je vícepodlažní provozní výtah na 2000 kg. V obou halách jsou nové rozvody ústředního topení, tepelná izolace, silová elektřina, vyasfaltovaná manipulační plocha.

Dále jsou v přízemí 2 kanceláře, sociální zařízení a šatny. Z náměstí je vstup do prodejních prostor s výlohami. V 1. patře se nachází bytová jednotka 3+1, která může být oddělena od průmyslových částí budovy, kde jsou 3 kanceláře, plynová kotelna, archiv a vstup do 2. patra. Tam se nachází další bytová jednotka 3+1, strojovna výtahu a půdní prostory, kde je možná další půdní vestavba. Velice dobrý stav střechy – nová střešní konstrukce vč. krytiny.

Přední část domu je částečně podsklepena, dříve zde byla v provozu oblíbená vinárna. Budova je napojena na plyn, veřejný vodovod a kanalizaci, včetně vlastního septiku. Na objekt lze čerpat zajímavé finanční dotace – sociální bydlení. Budovu lze využít také jako sídlo firmy, včetně výroby a skladování – dobrá dopravní dostupnost, při výjezdu z obce napojení na hlavní silniční tah.

Součástí inzerátu je virtuální prohlídka, kde si objekt můžete projít z pohodlí Vašeho domova. V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů se na mě neváhejte obrátit, rád Vám je všechny zodpovím.


S pozdravem


Martin Slavík | realitní makléř

Martin Slavík

Kontaktujte makléře

Martin Slavík

+420 604 505 514

[email protected]

2 490 000 Kčvčetně provize, včetně právního servisu
KategorieSklady
LokalitaHabry
OkresHavlíčkův Brod
Plocha užitná870 m²
Plocha pozemku1.010 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové