Prodej třípokojové vily Winnona, Bali, Ev.č.: 00861

Popis

Kompletně vybavená vila Setia, se vzdušným moderním interiérem, třemi ložnicemi, bazénem a třemi koupelnami, je navržená optimálně pro šest hostů. Nechybí zde ani kuchyň, chill-out zóna a střešní terasa, díky které máte jedinečný výhled na oceán a romantický západ slunce.

S nákupem vily získáte také nabývací titul Hak Sewa (právo pronájmu pozemku na 38 let), což je největší nabývací titul, který jako cizinec dle indonéských zákonu můžete získat.

Odhadovaná ziskovost je až 20% po odečtení všech provozních nákladů, počítáno s obsazením 60% - 65%.
Tento výnos je zajištěn i v případě, že se jako majitel vily rozhodnete nemovitost využívat pro svou osobní potřebu v měsících říjen - duben a v měsících hlavní turistické sezóny duben - září bude vila komerčně využívána.

Správa vil, včetně marketingových kampaní, obsazení, údržby, úklidu, zahradníka, vedení účetnictví a daní dle indonéské legislativy, je zajištěno a náklady na správu jsou již zahrnuty do předběžného výnosu.
Agentura, která se stará o obsazenost vily, zajišťuje ubytování pro všechny evropské státy, dále v USA, Austrálii, Číně i Japonsku.

Vesnice Cemagi je proslulá svou uvolněnou atmosférou, klidnými plážemi a nádherným modrým oceánem. Nabízí idylickou směsici historických hinduistických chrámů, malebných písčitých pláží a dech beroucí výhled na nekončící rýžová pole a kokosové háje. Díky své poloze se její návštěvníci nacházejí jen kousek od nejlepších surfařských míst na Bali.

Pro ty, kteří se více zajímají o historii Bali a jeho náboženství, nabízí Cemagi jeden z nejstarších a nejkrásnějších chrámů Pura Gede Luhur Batu Ngaus, který se nachází na útesu Tanah Lot (vzdálený jen 15 minut jízdy).

Vasyl Turačok

Kontaktujte makléře

Vasyl Turačok

+420 732 556 524

[email protected]

6 220 000 Kč
KategorieVila
LokalitaCemagi, Indonésie
Velikost3 pokoje
Plocha užitná162 m²
Plocha pozemku228 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Terasaano
VodaMístní zdroj
Elektřina230V

Soubory ke stažení