Pronájem dvou pozemků - zahrady | 729 m² a 757 m² | Sezemice - Počaply, Ev.č.: 01232

Popis

Dobrý den,

mám tu pro Vás jedinečnou příležitost pronajmout si rekreační pozemek, který se nachází v chatové oblasti, nedaleko řeky Loučné. Pozemek nabízí ideální místo pro odpočinek, relaxaci a únik od každodenního shonu.

K dispozici jsou aktuálně 2 pozemky na pronájem: 1. pozemek má výměru 729 m² a 2. pozemek má výměru 757 m². Jedná se o parcelní čísla: 106/21 a 106/22 katastrální území Počaply nad Loučnou.

Oba dva pozemky jsou kompletně oplocené s uzamykatelnou bránou a s vlastní přípojkou na elektřinu.
Vjezd je možný až k pozemku.
Lze zde umístit cokoli k vaší spokojenosti ať už to bude chatka, ohniště nebo vyvýšené záhony. Poté se zde můžete těšit na nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli. Krásné výlety po okolí ke Kunětické hoře, rybaření - cca 50 m (Loučná), nebo jednoduchá relaxace na slunném pozemku jsou jen některé z možností, které Vám rekreační pozemek nabízí.

Sezemice jsou obec, kde žije přibližně 4 000 obyvatel a leží 5 km od Pardubic. Najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat – potraviny, drogerii, restaurace, lékaře, poštu atd.

Nájemné za jeden z pozemků dle vašeho výběru (kdo dřív přijde, ten si dřív vybere :) je ve výši 3.900 Kč měsíčně. Elektřinu si převede nový nájemník na sebe. Vratná kauce je stanovena ve výši 15.000 Kč. Provize za zprostředkování a právní servis je ve výši 9.000 Kč.Pozemek je určen k dlouhodobému pronájmu, pokud vás zaujal, tak mi určitě zavolejte a domluvíme se na prohlídce.S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista

Petr Ivanko

Kontaktujte makléře

Petr Ivanko

+420 777 221 027

[email protected]

3 900 Kč za měsícvčetně právního servisu
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaSezemice - Počaply
OkresPardubice
Plocha pozemku729 m²
ZástavbaRekreační
KomunikaceNeupravená
DopravaSilnice
Elektřina230V, 400V