Prodej, Pozemky pro bydlení, 781 m² - Podhořany u Ronova, Ev.č.: 00995

Popis

Pokud hledáte domov na úžasném místě s výhledem do krajiny, máme pro vás 16 zasíťovaných stavebních pozemků o rozloze na 683 - 1619 m2. Pozemky jsou usazeny v terasách, které se nachází na okraji obce Podhořany u Ronova. Díky své poloze nabízí skvělou dostupnost do Pardubic, Chrudimi, Kutné Hory i Čáslavi. V okolí jsou cyklostezky, oblíbená vodní nádrž Seč, zámek Žleby a kulturní akce v celém Železnohorském regionu.

Příjezd k pozemkům bude přes nově vybudovanou příjezdovou komunikaci. Všechny pozemky budou mít vlastní vjezd a připraveny inženýrské sítě - elektřinu, vodovod a dešťovou kanalizaci.

Myslelo se na vše, aby každý detail podtrhl ráz tohoto krásného místa, proto zde bude vysázen i nový sad ovocných stromů. Pozemky budou k předání v létě 2023.

Na pozemcích si budete moci postavit svůj vysněný rodinný dům, který by měl splňovat podmínky územního plánu. Pozemky nejsou omezeny kolaudací a výstavbou do určité doby, můžete tak koupi realizovat za účelem investice a začít s výstavbou, kdy budete chtít.

O investorovi:
Věříme, že Královské lesy s.r.o. jsou pro vás profesionálním a spolehlivým partnerem. Jsme zkušený a sehraný tým, máme silné technické zázemí, know-how a zejména prokazatelné reference, odbornost a kvalifikaci stvrzenou certifikáty. Naším cílem je poskytovat vám péči vpravdě královskou.

Další pozemky a bližší informace najdete na pozemkypodhorany.cz

Pro hladký průběh sjednaní a poskytnutí bankovního úvěru doporučujeme spolupracovat s hypotečním specialistou obeznámeným se specifiky projektu pozemky Podhořany.

Budu se těšit na osobní setkání.

Martin Slavík, realitní makléř

Martin Slavík

Kontaktujte makléře

Martin Slavík

+420 604 505 514

[email protected]

1 690 000 Kčvčetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPodhořany u Ronova
OkresChrudim
Plocha pozemku781 m²
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V