Prodej pozemky pro bydlení, 1 344 m² - Slatiňany, Ev.č.: 01346

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout pozemek určený k výstavbě vícepodlažní obytné budovy, zpracováno ve fázi studie. Pozemek se nachází na křižovatce ul. Tyršova a ul. Družstevní. Jedná se o jedno ze dvou míst, které ve Slatiňanech umožnuje výstavbu takového projektu. Lokalita je výjimečná i tím že se nenachází u hlavní silnice ale disponuje dobrou občanskou vybaveností.
Na hranici pozemku se nachází veškerá potřebná infrastruktura zahrnující: vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrickou síť.

Dle územního plánu se jedná o "Plochy bydlení v bytových domech".

Hlavní využití:
- Bydlení v bytových domech

Přípustné využití:
- Bydlení v rodinných domech.
- Občanské vybavení - vzdělávání a výchova, Sociální služby, Péče o rodinu, Zdravotní služby, Kultura, Ochrana obyvatelstva, Obchodní prodej, Tělovýchova a sport, Ubytování, Stravování, Služby.

Současní majitelé mají zpracovanou studii na výstavbu vícepodlažního bytové domu o těchto specifikacích:
3 podlažní bytový dům o celkové hrubé ploše 2047m²

2x běžné patro o hrubé ploše 564m²
1x nejvyšší patro o hrubé ploše 355m² + terasy
1x suterén pro parkování o hrubé ploše 564m²

Studii mám pra Vás připravenou na vyžádání, výstavba podle ní ale není podmínkou. Již jsme započali jednání o aktualizaci studie pro maximalizaci potenciálu pozemku a při zachování současného půdorysu budovy teoreticky dokážeme realizovat až 2820m².

Mezi služby realitní kanceláře patří i analýza lokality a stavebního záměru z hlediska budoucího prodeje Vašeho projektu. V případě, že se na nás obrátíte, velmi rádi Vám doporučíme nejlepší variantu pro Váš budoucí projekt.

Další podrobnosti ohledně studií na výstavbu, využití pozemku, územního plánu či vedení sítí Vám velmi rád představím na osobní schůzce.

Michal Kalman

Kontaktujte makléře

Michal Kalman

+420 608 479 296

[email protected]

5 900 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTyršova, Slatiňany
OkresChrudim
Plocha pozemku1.344 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
VodaDálkový vodovod
Elektřina400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení