Prodej rodinného domu, 150 m² - Staré Ždánice, Ev.č.: 01333

Popis

Rád bych Vám představil rodinný dům v obci Staré Ždánice. Dům se nachází zhruba 10 km od Hradce Králové a Pardubic.

Dům leží na pozemku o rozloze 1.148m², a to na samém okraji obce. Dispozice domu je 3+1 a díky materiálové konstrukci může být podoba domu upravena. Dům má celkovou užitnou plochu 150 m² a skládá se z vyvýšeného nadzemního podlaží a suterénu.

Ve vyvýšeném nadzemním podlaží naleznete: 2 samostatné ložnice, obývací pokoj propojený s jídelním koutem, plně vybavenou kuchyní, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, vstupní halu, chodbu, vstup do suterénu domu a terasu. Celková užitná plocha tohoto podlaží je 88 m².

V suterénu domu se nachází krom garáže a technické místnosti další 4 prostorné místnosti. Suterén díky své užitné velikosti 62 m² nabízí mnoho dalších příležitostí a k tomu napomáhá i jeho světlost díky částečnému zapuštění a množství oken.

Dům je vytápěn pomocí plynového kotle a je napojen na všechny inženýrské sítě.


Na pozemku u domu se nachází vzrostlá zahrada, skleník, dřevěná garáž s dílnou a zahradní domek. Pozemek nabízí dostatek prostoru jak pro Vaši zábavu, tak i Vaše zahradničení. Kolem celého pozemku se nachází plot. Na vjezdu před domem pohodlně zaparkujete hned několika auty.


Staré Ždánice Vám mají co nabídnout. Najdete zde školku, školu, poštu, obecní úřad, hospodu, prodejnu COOP. Obec nabízí i sportovní vyžití, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. A co by Vám zde mohlo chybět, tak Vám lehce nahradí blízké město Lázně Bohdaneč nebo pak větší města jako jsou Pardubice či Hradec Králové (se Všemi těmito městy mají Ždánice velmi dobré autobusové spojení). Určitě stojí za zmínku pouhých 9 km vzdálený vjezd na dálnici D11, která Vás rychle dostane např. do Prahy.


Budu se těšit na prohlídce.

Bc. Zdeněk Alinč

Kontaktujte makléře

Bc. Zdeněk Alinč

+420 775 448 133

[email protected]

5 700 000 Kčvčetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaStaré Ždánice
OkresPardubice
Velikost3 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku1.148 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
ParkováníAno
GarážAno
Terasaano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové